Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Fozy

2 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   159 Ziyaret Referans: mxkazpYdJ0P

Konum: Bursa


Fozy Toptan Satış Bebe ve Çocuk Giyim, 2021 yılında Bursa’da faaliyete başlayan bir toptan çocuk giyim firmasıdır. Çocuk giyim sektöründeki öncü markaların ürünlerini yerli ve yabancı pazarlarda alıcılarla buluşturmaktadır. Yüksek kalite, güvene dayalı ticaret ve uygun fiyat politikası, firmanın en çok önem verdiği değerlerdir. Arap ve Balkan ülkeleri ile Rusya ve Türk Cumhuriyetleri Fozy’nin en çok ihracat yaptığı coğrafyalardır.

Toptan çocuk giyim sektöründeki faaliyetlerine kısa bir süre önce başlamış olsa da Fozy, hızla sektörün önde gelen isimleri arasında yerini almıştır. Müşteri memnuniyeti konusundaki özeni ve yüksek kalite standartları, başarılarının ardındaki en önemli nedenlerdir. Fozy Toptan’ın çalıştığı markalar arasında Cocosiss, Elayza, F.C Minikon, Gocoland, Lilax Bebe, Miniborn, Miss Pallone gibi birçok öncü marka yer almakta.

Fozy Toptan’ın online satış sitesi olan fozy.com.tr adresinde farklı yaş gruplarından çocuk ve bebekler için çeşitli giyim ürünleri mevcut. Fozy’nin ürün çeşitliliğindeki zengin seçenekler sayesinde her zevke uygun bir model bulmak mümkün. Örneğin yenidoğan bebek kıyafetleri, hastane çıkış setleri, kız bebek elbiseleri bunlardan bazılarıdır. Bebek kıyafetlerinin yanı sıra kız çocuk elbiseleri ve erkek çocuk takımları da Fozy’nin sunduğu ürünler arasında yer alıyor.

Fozy Toptan, bilinen markaların yanı sıra kendi ürünleriyle de pazarda önemli bir konuma sahip. Örneğin kız çocuklar için likralı badiler, atletler ve penye şortlar firmanın kendi ürettikleri parçalardan bazılarıdır. Ayrıca kız ve erkek çocuklar için kısa kollu tişörtler ve iç çamaşırları da Fozy’nin kendi ürünleri arasında yer alıyor. %100 pamuk kullanarak üretilen bu ürünlerin farklı renk seçenekleri ve her yaşa uygun geniş beden aralığı mevcut. Siz de Fozy’nin ürünlerini tercih ederek çocuklara sağlıklı ve şık giyim seçenekleri sunabilirsiniz.