Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Altın Burada ile Online Kuyumcu Deneyimi

8 ay önce   Hizmet Rehberi   İstanbul   181 Ziyaret Referans: Yq9wdLwbjPX

Kuyumculuk alanında 1987 yılından bu yana hizmet veren Sevgi Teknoloji A.Ş. çatısı altında yer alan Altın Burada ile farklı bir online kuyumcu deneyimi yaşamak ister misiniz? İstanbul Kartal’daki perakende mağazasının yanı sıra online olarak da hizmet veren Altın Burada ile her çeşit değerli takı ve mücevher alışverişlerinizi 7/24 güven içinde yapabilirsiniz.

Online satış kanallarına ilgi son yıllarda hızlı bir artış ivmesi içinde. Günümüzde pek çok ihtiyacımızı online kanallar üzerinden kolayca karşılıyoruz. Kuyumculuk sektörü de bu dönüşümden etkileniyor. Online kuyumcu kategorisinde Altın Burada sektörün öncü markalarından biri konumunda. İnternet sitesinde her çeşit altın takıyı uygun fiyata bulmanız mümkün. Ayrıca pırlanta, gümüş, tektaş yüzük gibi birçok üründe de fiyat avantajları sağlıyor. Kullanıcılarının alışverişlerini kolaylaştıran internet sitesi güvenli alışveriş konusunda da nitelikli çözümlere sahip.

Altın Burada’da her çeşit zevke uygun geniş bir ürün çeşitliliği mevcut. Örneğin üçlü takımlar, alyanslar, bileklik veya bilezikler bunlardan birkaçı. Kolye, yüzük, kelepçe, aksesuar, küpe, set takımı gibi ürünleri de farklı çeşitlere sahip. Bunların yanı sıra tek taş pırlanta yüzük, pırlanta küpe veya gümüş eşyalar da ürün çeşitliliğini zenginleştiriyor. Ayrıca tespih, yüzük, zincir, kolye ve diğer aksesuarlarda da ürün yelpazesi oldukça geniş. Altın Burada’da yatırımcılar için de farklı seçenekler mevcut. Gramlık altınlar, ziynet altınlar, gramlık gümüşler yatırımcılarının ilgisini bekliyor.

Ücretsiz, ücretli ve özel teslimat koşulları ile Altın Burada, müşterilerine kaliteli bir online kuyumcu deneyimi sağlamakta. Üstelik müşterilerine her daim en kaliteli ürünlerini en uygun fiyata sunuyor. Dahası herhangi bir sorun durumunda kullanıcıların kolayca ulaşabilecekleri bir müşteri hizmetleri ekibiyle çalışıyor. Siz de günün herhangi bir saatinde altın, pırlanta veya takı siparişi vermek isteyebilirsiniz. Alışverişinizi güven içinde tamamlamanızı sağlayan Altın Burada’nın kusursuz hizmet kalitesi her an yanınızda.