Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Rekor Müzik ile İçinizdeki Müziği Keşfedin

7 ay önce   Hizmet Rehberi   Bursa   146 Ziyaret Referans: 37N1aMAaWmp

Konum: Bursa


1979 yılında Bursa’da Ramazan Kor tarafından kurulan Rekor Müzik, ülkemizin en önemli müzik mağazalarından biridir. Aile mesleği sol klarnet imalatını uzun yıllardır sürdüren Ramazan Kor’un klarnetleri yerli ve yabancı çok sayıda müzisyenin çalışmalarına eşlik etmektedir.

Rekor Müzik, başlangıçta sadece 35 metrekarelik bir dükkanda faaliyet gösteriyordu. Yıllar içinde büyümesini sürdürdü ve gelişti. Aynı zamanda da Türkiye genelinde satış kanallarını geliştirdi. Bu süreçte daha iyi bir hizmet kalitesi için ürün çeşitliliğini artırdı.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı sadece Bursa müzik aletleri pazarında öne çıkmasını sağlamadı. Aynı zamanda da yurt genelinde satış başarısı getirdi. Farklı lokasyonlarda hizmet veren bayilerine en kaliteli müzik aletlerini sundu. Rekor Müzik yurt dışı pazarlara da müzik aleti satışı gerçekleştirdi. Hatta sol klarnetin yanı sıra si bemol klarnette de adını duyurdu. Ayrıca keman, ud, bağlama ve daha birçok müzik aletinde de sektörde öne çıkan bir firma olmayı başardı.

1997 yılında Bursa Setbaşı'ndaki merkezi adresine taşınan firma, halihazırda 350 metrekarelik bir mağaza ve idari bölümle hizmet vermekte. Üretimin yanı sıra perakende ve toptan satış da gerçekleştiren firmada pek çok müzik aleti mevcut. İki perakende satış mağazası ve İstanbul Beyoğlu'ndaki toptan satış ofisiyle müzikseverleri istedikleri müzik aletleriyle buluşturmakta.

40 yıldan uzun süredir müziğe hizmet eden Rekor Müzik’te birçok fırsat sizi bekliyor. Sevdiğiniz tüm klasik ve modern müzik aletlerini Rekor Müzik’te uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca gitar, bağlama, piyano, keman, ut gibi müzik aletlerini denemek için de Rekor Müzik’i ziyaret edebilirsiniz. Perakende mağazalarını ziyaret edemeyen müzikseverler internet sitesi üzerinden de müzik aletlerine ulaşabilir. İçinizdeki müziği keşfetmeniz için Rekor Müzik her zaman yanınızda.