Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

KidsPartim ile Parti ve Kutlamalarınıza Renk Katın

9 ay önce   Hizmet Rehberi   Bursa   162 Ziyaret Referans: pQJ0dN6dLOv

Konum: Bursa


2013 yılında Bursa’da faaliyete başlayan KidsPartim, binlerce çeşit ürünüyle parti ve kutlamalara renk katıyor. Online satış da yapan ve bugüne kadar sayısız organizasyona parti malzemeleri sağlayan KidsPartim’in renkli dünyası 7’den 70’e her beğeni grubuna hitap ediyor.

Parti ve kutlama malzemeleri dediğimizde akla birçok ürün gelir. Örneğin balonlar partilerin olmazsa olmazlarından biridir. Nitekim baskılı balonlar, folyo balonlar derken birçok balonla partiler renklenir. Bunlar aynı zamanda da doğum günü süsleri arasındadır. Kullan-at parti malzemeleri de yine partilerin olmazsa olmazlarındandır. Tek kullanımlık çatal, kaşık, bıçak gibi ürünler de kutlamalarda hijyenik çözümler sunar. Bu gibi tüm malzemeleri KidsPartim’in geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz.

Hayatımızın pek çok kesitinde özel günler için kutlamalar yapıyoruz. Bunlar arasında baby shower en özel kutlamalardan biridir. Ayrıca bekarlığa veda, nişan ve kına törenleri, yılbaşı kutlamaları da renkli birçok anıya sahne oluyor. Bu etkinlikleri eğlenceli hale getirmek için parti süslemelerine talep yüksek. Örneğin asmalı süsler, ayaklı pano, doğum günü afişleri büyük ilgi görüyor.

KidsPartim’in renkli dünyasında aradığınız her çeşit süs malzemesini uygun fiyat avantajıyla bulabilirsiniz. Kanat modeller, konfeti ve volkan, konuşma balonları gibi ürünlerle etkinliklerinizi görsel bir şölene dönüştürmeniz mümkün. Ayrıca peçete grubunda da geniş bir ürün çeşitliliği mevcut. Örneğin yaldızlı, cepli, garson katlama, kahve peçetesi gibi onlarca çeşit ürün arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Aradığınız hediyelik ürünler için de KidsPartim avantajları sizlerle.

Konsept partiler söz konusu olduğunda da KidsPartim’in geniş ürün yelpazesi içinde dilediğiniz ürünü kolayca bulmanız mümkün. Veya parti setleri arasında örneğin 1 yaş parti setleri en çok ilgi görenlerinden biri. Ayrıca kız parti setleri, erkek parti setleri, hayvan dostlarımız parti setleri gibi setleri de kidspartim.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Her daim müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışan KidsPartim, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda hızlıca çözüm üreten güçlü bir müşteri hizmetleri ekibiyle faaliyet göstermektedir.