Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Yalın Grup Kalitesiyle Ambalaj Malzemeleri Tedariki

7 ay önce   Hizmet Rehberi   İstanbul   140 Ziyaret Referans: Gz3YaOpbxql

Endüstriyel alanlarda ve üretim tesislerinde ambalaj malzemelerine talep yüksektir. Geçmişten gelen birikimiyle Yalın Grup, ambalaj malzemeleri tedarikinde ülkemizin sayılı firmalarından biri konumunda. Karton kutu, köşebent, oluklu mukavva, koli bandı gibi tüm ihtiyaçlarınızı Yalın Grup kalitesiyle ve uygun fiyat avantajıyla karşılayabilirsiniz.

Sanayinin birçok alanında üretim ve nakliye hizmetleri için ambalaj malzemelerine ihtiyaç vardır. Çünkü ürünlerin birçoğunun paketlemesi karton kutu ve koli bantları ile gerçekleşir. Ürünleri dış etkilere karşı korumak için oluklu mukavva gerekir. Sanayi şehirlerimizden örneğin Tekirdağ oluklu mukavva siparişlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Ayrıca karton köşebentler, petek paneller, streç filmler sanayi bölgelerinin en çok sipariş verdiği sarf malzemeleridir.

Ambalaj malzemeleri tedarikinde Yalın Grup uzun yıllardır birçok sektöre hizmet vermekte. Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olması alanında öncü olmasını sağlıyor. Teknolojiden etkin şekilde yararlanması bir taraftan kalite standartlarını yükseltiyor. Bir taraftan da kaynak verimliliğini artırıyor. Doğaya ve insana saygılı bir gelecek vizyonuna sahip olması diğer firmalar tarafından takdir edilmesini sağlıyor. Kaliteli ürünleri ucuza üretmek için yaptığı araştırmalar ise müşterileri için maliyet avantajı yaratıyor. Aynı zamanda da çalışanlarına, iş ortaklarına ve yatırımcılara değer katıyor.

Her çeşit kargo, nakliye ve benzeri işleriniz için gerekli ambalaj malzemelerini Yalın Grup güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Kağıt ve ambalaj malzemesinin yanı sıra koli bandı ve streç film gibi ihtiyaçlarınız için de Yalın Grup kalitesini tercih edebilirsiniz. Böylelikle gönderilerinizi huzur içinde kargoya teslim edebilir, nakliye sırasında kayıp veya hasar risklerini azaltabilirsiniz.