Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Etulle: Akıllı Perdelerle Modern Yaşama Estetik Bir Dokunuş

7 ay önce   Hizmet Rehberi   Bursa   141 Ziyaret Referans: MrlNbWJayg5

Konum: Bursa


Estetik, kalite ve yenilik... İşte Etulle'nin temel prensipleri! Akıllı perde üreticisi Etulle, kuruluşundan bu yana mekanik perde sistemlerinde Türkiye'nin önde gelen markalarından biridir. Bursa'da modern bir altyapıya sahip fabrikasında üretim gerçekleştiren Etulle’nin dikey tül perde, ahşap jaluzi ve diğer mekanik perde çeşitleri modern yaşama estetik dokunuşlar kazandırıyor.

Akıllı perde çeşitleri son yılların yükselen trendlerinden biri. Her pilesinin ayrı olması bu perde çeşidine büyük bir işlevsellik kazandırıyor. Fon perde ve güneşliği bir arada bulunduran perde seçenekleri aynı zamanda da maliyet avantajı sağlıyor. Yüzde 100 yerli üretim akıllı dikey tül perde modelleri ile Etulle sektörde büyümeye devam ediyor.

Etulle'nin sektörde emin adımlarla büyümesinin temelinde güçlü bir Ar-Ge çalışması yatmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde ürettiği mekanik perdelerin ünü sadece ülkemizle sınırlı değil. Aynı zamanda dünyanın farklı coğrafyalarında da Etulle akıllı perdeleri büyük ilgi görüyor. Akıllı perdelerin yanı sıra ahşap jaluzi, zebra perde, fon perde gibi farklı kategorilerde de perde çeşitlerine sahip. Ayrıca Amerikan servis, baskılı kırlent, dekoratif puf gibi ürünleriyle de geniş bir kitleye ulaşıyor. Tüm bu ürünleriyle modern yaşamı daha estetik hale getiriyor.

En son teknolojileri kullanarak ürettiği perde çeşitleri ve dekorasyon ürünlerinde Etulle, uzun ömürlü kullanımı hedeflemektedir. Üstelik geniş bayi ağıyla ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırmaktadır. Aynı zamanda da etulle.com.tr adresi üzerinden online satış gerçekleştirmektedir. Siz de akıllı perde ve ev dekorasyon ürünlerinde Etulle kalitesini deneyimlemek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.